Yan Flüt Eğitimi

Yan Flüt derslerimiz, öğrencinin isteğine bağlı olarak haftada bir veya iki gün birer saat olmak üzere dershanemizde veya evinizde birebir(özel) olarak verilmektedir. Ders günleri ve saatleri öğrencinin kendi isteğine göre belirlenir.

Ders programlarımız Hobi ve Sertifika Programları olmak üzere ikiye ayrılır.

Hobi Programlarımıza 7 den 70’e herkes katılabilir. Dersler birebir olarak verilmekte olup ders günü ve saatleri öğrencinin isteğine göre belirlenir. Haftada bir gün bir saat olabildiği gibi haftada iki gün birer saat şeklinde de olabilir. Toplam eğitim süresi haftada bir gün bir saatlik program düşünüldüğünde 2 yıldır.

Sertifika programlarımıza katılabilmek için en az ilkokul mezunu olmak veya halen ilköğretim öğrencisi olmak gerekir. Derslere eğitim süresi bitene kadar devam etme zorunluluğu vardır. Toplam eğitim süresi 160 saattir. Eğitimini başarı ile tamamlayan öğrencilerimize Milli Eğitim Bakanlığından onaylı sertifika verilir. Bu sertifikaya sahip olan öğrencilerimiz usta öğreticilik sıfatını kazanmış olurlar ve Milli Eğitime Bağlı özel ve resmi kurumlarda usta öğretici olarak görev yapabilirler.

Dersler haftada bir gün 2 saat olmak üzere 10 kişilik gruplar halinde toplu olarak verilir. Başlangıç seviyesi 80 saat(40 hafta) ve Gelişim seviyesi de 80 saat(40 hafta) olmak üzere toplam eğitim süresi 160 saattir(80 hafta).